HAKKIMIZDA
40 yıldır sağlam temeller üzerinde güvenle yükselen Kavanlar İnşaat, gerçekleştirdiği projeler ile sektörde saygın bir yere ulaşmıştır. Yarınlar için güvenli yatırımlar inşa eden Kavanlar İnşaat, hayata değer katan ve modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren eserleri ile hak ettiği müşteri memnuniyetini kazanmış durumdadır.

Her projesinde doğayı ve modernizmi müthiş bir uyumla harmanlayan Kavanlar İnşaat, deneyimli ve dinamik kadrosuyla ekibini aşan konut iş yerini başarıyla hayata geçirmiştir.

Bugün, inşaat sektörünün yanında, hazır beton üretimini İzmit, Gebze ve Kıbrıs’taki tesislerinde gerçekleştirilen Kavanlar İnşaat, Kavanlar Hazır Beton Tesisleri ile başarının temellerini sağlamlaştırmıştır…

KURUMSAL MİSYONUMUZ
Dünya standartlarına uyum sağlayan kaliteli, güvenilir ve fonksiyonel yaşam alanı yaratma,
Geleceğe yatırım yapan projelere imza atmak, Kalıcı müşteri memnuniyeti yaratarak, sektöründe öncü bir firma olmaya devam etmek, Kavanlar İnşaat’ın misyonunu oluşturur.

KURUMSAL VİZYONUMUZ
40 yıllık deneyimi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutup, mükemmellik anlayışını esas alarak, Kavanlar İnşaat, markasının devamlılığını sağlamak, insana ve doğaya saygıyı sürdürerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

YÖNETİM MESAJI
Kavanlar İnşaat olarak;
Bugüne kadar gerçekleştirilen tüm projelerde oldugu gibi kaliteden asla ödün vermemeye, daima daha ileriye gitmek için; çalışanlarımızın bilgi, birikim ve fikirlerinden en üst düzeyde yararlanacak ortamı sağlamaya, doğaya ve insana saygı ilkesiyle, çevre ile ilgili tüm yasal mevzuatlara uymaya ve doğal kaynakları korumaya, yani yaşama değer katmaya devam edeceğiz…

 
North Cyprus Property Недвижимость Северного Кипра
design by